שקי ענק - בלות

שקי ענק משמשים בתעשיות שונות ומגוונות לשינוע, הובלה ואחסנה של חומרים אבקתיים או מגורענים . השקים עשויים מפוליפרופילן ארוג ונתפרים לפי דרישת הלקוח, עפ”י מפרט הלקוח או ע”פ מפרט שנבנה ע”י מהנדסי הייצור במפעלינו . ניתן לקבל את השקים עם בדים מיוחדים כולל ציפויי למינציה למניעת לחות, שקים עם פיות מילוי וריקון לפי אורך וקוטר שונים, עם תפירות מיוחדות (אפשרות להוספת בד לבד בתפירה) ועם

הדפסות לפי צורכי הלקוח . שקים מרובעים המותאמים להובלה במכולות , שקים עם ניילון פנימי למניעת רטיבות. השקים מגיעים במגוון משקלים ועם תוספת UV לעמידות רבה. כמו כן, ניתן למלא את השקים במשקלים שונים לפי דרישת הלקוח ולפי סוג השק . השקים מגיעים במספר אפשרויות תפירה ועם מספר סוגי רצועות לדוגמה: השקים מגיעים במספר אפשרויות תפירה ועם מספר סוגי רצועות לדוגמה: האפשרות השניה היא שק עגול (O) שרצועותיו תפורות מפינה לפינה בצורת Uהפוכה. האפשרות השלישית הינה שק שתפור מחמישה בדים שנתפרים בקצוות ויוצרים שק מרובע .

התעשיות המשתמשות בשקים הן:

  • מזון
  • כימיקלים
  • בניין
  • גינון
  • חקלאות

כאמור, השימוש וסוגי השקים מותאמים לדרישות הלקוח ואלה העיקריים שבהם:

שק פתוח/סגור– שק במידות שונות אשר החלק העליון שלו פתוח לחלוטין וניתן למילוי חופשי בכל צורה שהיא , כאשר החלק התחתון סגור.

שק פיית/חצאית מילוי-סגור– מוגדר כשק פתוח/סגור רק שכאן ניתן לקבל בחלק העליון פיית מילוי באורכים וקטרים שונים לפי צרכי הלקוח אשר משמשים למילוי השק ע”י משאבות , סילואים או מסוע . 

שק זה ניתן לסגירה לאחר המילוי.

שק פיית/חצאית מילוי-פיית ריקון– כמוגדר בשק פיית מילוי/סגור , רק שבשק זה ניתן לקבל גם פיית ריקון באורכים ובקטרים שונים ותפקידה הוא לרוקן את תכולת השק. לאחר ריקון  ניתן לסגור שוב את הפייה (ע”י חוט קשירה שתפור בפייה) ולהשתמש בו שוב.(יש אפשרות לקבל בנוסף גם חבל קשירה לחיזוק הפייה והתחתית של השק)

שק קוואדרו – שק אשר ארבע פינותיו תפורות למרכז השק וגורמות לו להשאר מרובע. שק זה יעיל לחיסכון במקום מאחר ונפחו לא משתנה. הוא נשאר מרובע בד”כ לפי צורת המשטח ולכן נוח מאד להמכלה (מילוי קונטיינר) מאחר והוא ממקסם את המכולה בהעמסתה. שק זה ניתן למלא ולרוקן לפי האפשרויות המפורטות לעיל