אודות

בוכמן פדר אריזות בע”מ, פועלת משנת 1926 ע”י קבוצת אנשים בעלי חזון, אשר ראו לנגד עיניהם את רצון הלקוח ואת טובתו. מאז הקמתה דוגלת החברה בערכי האמינות, המקצועיות והשקיפות, וכל זאת מלווה כמובן בשירות אדיב ויחס חם. צוות המנהלים בחברה הינו שילוב ייחודי בין מנהלים ותיקים עתירי ידע וניסיון לבין מנהלים צעירים חדורי מוטיבציה ואמביציה.בוכמן פדר רואה בכל אחד מעובדיה, החל מהמנכ”ל ועד אחרון העובדים, אחראים לאיכות מוצרי החברה ולשביעות רצון הלקוח.

historyBUCHMAN

הכל התחיל בשנת 1926 כאשר יצחק בוכמן ז”ל פתח חברה שנקראה:” יצחק בוכמן ובנו בע”מ”, על שמו ועל שם בנו מרדכי, מומחה יחידי בענף השקים בארץ. בשנת 1984 התמזגה החברה עם חברת “טכנו חוט בע”מ”, בהנהלת מר יחזקאל פדר אשר התמחתה בתחום הבדים והחוטים.

כיום בוכמן פדר מנוהלת ומעוצבת עם ניסיון הכולל יחד יותר מ-120 שנה בתחום האריזה והשינוע. צאצאי המייסדים  ביחד עם צוות מיקצועי ומסור תורמים לספק לכם, לקוחותינו, את השרות והמוצר הטוב ביותר, ולצעוד קדימה למילניום השלישי.

בוכמן פדר של שנות ה-2000 היא חברה חדשנית, המתמקדת ועוסקת בייעוץ, תכנון וייצור יישומים, תפיסות ופתרונות המבוססים על חומרים פלסטיים. בנוסף, על ההתפתחויות הטכנולוגיות המואצות המאפיינות את תקופתנו והשאיפה הבלתי פוסקת למצוינות, בחברה מושקע מאמץ רב בשימור ערכי המייסדים, הערכים של משפחתיות עם לקוחותינו, חום ומסירות שהם אלה שליוו אותנו עד כה והם אלה אשר ימשיכו ללוותנו.

אנו משיגים מטרות אלו ע”י ניצול כוח הקנייה שלנו, תנאי ייצור יעילים ואפקטיבים במיוחד.

איכות החברה

בוכמן פדר רואה בשביעות רצון לקוחותיה את האמצעי המרכזי אשר יבטיח את קיומה ורווחיותה לאורך זמן. שביעות רצונם של לקוחות החברה מושגת על ידי שרשרת של תהליכים ברמת איכות גבוהה. שרשרת זו כוללת: זיהוי צורכי הלקוח, אפיון שיווקי וטכני של צרכים אלו וייצור המוצרים על פי הנתונים שנאספו, כאשר לאורך כל הדרך מתבצעת בקרת איכות קפדנית. מערכת בקרת האיכות של חברת בוכמן פדר תואמת לדרישות התקן הישראלי והתקן הבין-לאומי UKAS ISO 9001:2008 וכן לעמידה בתקנים המחמירים של ה- FDA והאיחוד האירופאי, וכתוצאה מכך מוצרי החברה הינם המובילים בתחומם באיכות ובאמינות.

אנו מתחייבים להמשיך ולפעול במקצועיות, אחריות ומסירות לאורך כל הדרך. להקשיב בסבלנות ולפעול למילוי צורכי הלקוח ובקשותיו. אנשי המכירות שלנו והיועצים הטכנולוגיים ימצאו את הפתרון המתאים ביותר לצורכי הלקוח. ההזמנה של הלקוח תבוצע בזמן, במדויק ועל הצד הטוב ביותר.

תהליך בקרת האיכות בייצור

GBB-QC-ProcessFlow2a33